Fandom

AoCWiki

Guild:Royal Ultima

7,085pages on
this wiki
Add New Page
Talk0 Share
Guild Information
Guild name Royal Ultima
Website none
Forums none
Timezone GMT
Language English,Czech
Server Type PvE
Realm Name CROM


General Information Edit

About us Edit

Největší česko-slovenská guilda na EU PVE serveru Crom.

Chcete se stát jedním z nás?Edit

Naše dveře jsou vždy otevřené pro každého, kdo se chce pobavit, seznámit se s fajn lidma a pro ty, které už nebaví běhat po Hyborii samotné. Prosíme jenom o jediné, před tím, než budete žádat o vstup, přečtěte si pozorně pravidla naší guildy a pokud s nimi nesouhlasíte, o vstup nežádejte! V guildě je hodně lidí a všichni jsou tam proto, že je hraní baví a chtějí se bavit, ale je tomu potřeba dát určitý řád. Starání se o guildu stojí hromadu času, spoustu lidí a proto je potřeba tyto pravidla dodržovat!

Máte dvě možnosti jak se přihlásit:

1. Napište nám pár informací o sobě, abychom věděli koho nabíráme. Přímo ve fóru použijte tlačítko "NOVÉ TÉMA" a do PŘEDMĚTU napište váš nick a do textu nějaké informace o sobě. Zajímá nás, věk, pohlaví, zkušenosti s hraním. Není to prot, že bychom kladli nějaké omezení, ale proto, abychom věděli kdo se k nám hlásí a jakou další pomoc bude potřebovat. Zkušeným hráčům není třeba nic vysvětlovat, nicméně začátečníci potřebují spoustu informací.

2. Přímo ve hře použijte v CHAT okně příkaz: /tell bebotru !ginfo. tento příkaz vám zpětně pošle veškeré informace o guildě a také vám zobrazí kdo je zrovna ONLINE ve hře, kdo vás může nabrat do guildy. Prosíme jenom o trpělivost. Může se stát, že daný člověk bude zrovna na raidu, nebo v instě a nemůže vám odpovědět ihned, ale určitě se vám ozve. Pokud jste F2P hráči tak Vás také rádi přivítáme mezi nás. Vzhledem k tomu, že jako F2P nemůžete používat příkaz TELL vedení guildy, tak musíte jednoduše tak dlouho křičet česky do Global chatu až si Vás s guildy někdo všimne a nakontaktuje :)

Díky a budeme se těšit na nové fajn členy!
Vedení guildy


KONTAKT: wullan@cimax.cz

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.