FANDOM


Guild Information
Guild name Royal Ultima
Website none
Forums none
Timezone GMT
Language English,Czech
Server Type PvE
Realm Name CROM


General Information Edit

About us Edit

Největší česko-slovenská guilda na EU PVE serveru Crom.

Chcete se stát jedním z nás?Edit

Naše dveře jsou vždy otevřené pro každého, kdo se chce pobavit, seznámit se s fajn lidma a pro ty, které už nebaví běhat po Hyborii samotné. Prosíme jenom o jediné, před tím, než budete žádat o vstup, přečtěte si pozorně pravidla naší guildy a pokud s nimi nesouhlasíte, o vstup nežádejte! V guildě je hodně lidí a všichni jsou tam proto, že je hraní baví a chtějí se bavit, ale je tomu potřeba dát určitý řád. Starání se o guildu stojí hromadu času, spoustu lidí a proto je potřeba tyto pravidla dodržovat!

Máte dvě možnosti jak se přihlásit:

1. Napište nám pár informací o sobě, abychom věděli koho nabíráme. Přímo ve fóru použijte tlačítko "NOVÉ TÉMA" a do PŘEDMĚTU napište váš nick a do textu nějaké informace o sobě. Zajímá nás, věk, pohlaví, zkušenosti s hraním. Není to prot, že bychom kladli nějaké omezení, ale proto, abychom věděli kdo se k nám hlásí a jakou další pomoc bude potřebovat. Zkušeným hráčům není třeba nic vysvětlovat, nicméně začátečníci potřebují spoustu informací.

2. Přímo ve hře použijte v CHAT okně příkaz: /tell bebotru !ginfo. tento příkaz vám zpětně pošle veškeré informace o guildě a také vám zobrazí kdo je zrovna ONLINE ve hře, kdo vás může nabrat do guildy. Prosíme jenom o trpělivost. Může se stát, že daný člověk bude zrovna na raidu, nebo v instě a nemůže vám odpovědět ihned, ale určitě se vám ozve. Pokud jste F2P hráči tak Vás také rádi přivítáme mezi nás. Vzhledem k tomu, že jako F2P nemůžete používat příkaz TELL vedení guildy, tak musíte jednoduše tak dlouho křičet česky do Global chatu až si Vás s guildy někdo všimne a nakontaktuje :)

Díky a budeme se těšit na nové fajn členy!
Vedení guildy


KONTAKT: wullan@cimax.cz

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.