FANDOM


Guild Information
Guild name fatality
Website http://www.gamerdna.com/GuildHome.php?re=1&short=fatalitycz
Forums http://forum.mysiacik.com
Timezone GMT+1
Language CZ/SK
Server Type RP-PvP
Realm Name Aquilonia


General Information Edit

About us


Jsme PvE-PvP-RP guilda a chceme dosáhnout dobrých výsledků a zábavy ve všech těchto odvětvích, chceme využít vše, co nám Age of Conan nabízí.

A pokud by jste chtěli vědět něco více o Fatality... tak rád vám to řeknu. ehm... slovo pochází od překroucení pojmu fatamorgana. Člověk který šel za vidinami, většinou umřel hroznou smrti ( usmažil se, snědla ho pouštní zvěř, utopil se v pohyblivých píscích ), no prostě hnusná smrt. Začalo se tehdy lidem kteří takhle umřeli říkat fatalisté. Během dějin se našlo několik zpráv od určitých významných kupců, kteří říkali, že jim během jejich karavany několikrát šlo o život. Byli totiž spatřeny zvláštní bytosti, které vycházeli z písku. Jejich pohyby byly hrozně rychlé a nedařilo se nikomu je zabít. Naopak spousta ze statečných pouštních jezdců (tzv. Nomadů)v boji s nimi zmizela. Začalo se tvrdit, že tyto stíny jsou ve skutečnosti Fataliti, neboli lide kteří umřeli vidinou krasné zemi a nyní jejich stíny, tuhle vidinu chtěji naplnit. Jenom jednomu člověku se podařilo rozlousknout tajemství Fatality.... Byl jím seveřan z Cimerie, Conan. Jelikož Fatality viděli, že statečný bojovník není jen obyčejný člověk, ale má srdce na pravém místě ( poz. - ostatní jej mají na levém - ), tak mu bylo dovoleno nahlédnout do tajů bojových technik mistrů Fatality. Když Conan odcházel pronesl slova: "Ještě nikdy země neviděla, tak statečné bojovníky a věřím, že brzo vás navštíví má legie, jako dar ode mne a pomůže vám získat bohatství a slávu, která byla vám odepřena a kterou jste viděli ve fatamorganě. " Jako poznávací znamení byl navržen erb a šaty na kterých bude vypsáno "New Hope", jelikož tito vojáci přinesou novou naději do řad Fatality a pomůžou jim získat klid a bohatství.

Z vyprávění starého lovce nazývaného Celt

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.